Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club

Фотография

Продам Taurus 409 4", перша партія

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 11 Июль 2019 - 00:35

Всіх вітаю в темі. Продаю забавку, з першої партії. Куплявся на сусідньому ресурсі і по словах попереднього продавця девайс пройшов доробку у пана Pawel, а я не знайшов причин в цьому сумніватися:

Скрытый текст

Сам я за три роки практично не стріляв з револьвера, не більше 2-3 барабанів. Лежить в шафі, пилюкою припадає, вирішив використати гроші в більш корисному руслі.

Що можу сказати про револьер - це мій другий девайс з першої партії, номер відрізняється на 2 (FS20788 і FS20786), достойна модель, оружейна сталь, зазор барабан/ствол мінімальний, точність/кучність хороша (на мій дилетантський погляд), співосність можна глянути по кільцях нагару, накол бойка хороший, осічок не було ніколи. Найкраще девайсу смакують чехи - німці вільно входять не до кінця, а останній міліметр потребує невеликого зусилля, і назад не випадають самостійно, а тільки ежектором, що після стрільби створює ще більші незручності і тому краще стріляти чехами. 
Комплект складається зі стандартного набору: самого револьвера, коробки, йоршика, ключів та книжечки-паШпОрта :) На жаль відсутня викрутка - дрібниця, але в такому вигляді придбав.
Додатково бонусом даю почату пачку чехів (біля 190 патронів, купляв в магазині після придбання револьвера), спідлоудер із запасною пружиною, набір для чистки ствола в футлярі (здається калібр мєлкашки), китайську копію набору щіточок для чистки зброї і маленьку ручну циліндричну приспособу для продавлювання кульки глибше в гільзу. Бонуси упакую в еколовський пістолетний футляр (є на фото). Окремо нічого не продаю і не розкомплектовую.
Прошу за все 13000 11500 гривень. Оплата на карту Приватбанку, пересил Нова Пошта.

Не торгуюсь принципово - ні коли купляю, ні коли продаю. Не подобається ціна - чекайте зменшення і сподівайтесь, що хтось не зарезервує швидше.
Резерв не більше доби і як і бажання придбати - строго в темі, а не в лічці, щоб не було спекуляцій і звинувачень в послідовності. В лічку можна писати все інше, крім резерву чи бажання купити.
Наложки немає - ніякого бажання кататися по кур*єрських службах і чекати сюрпризів від настрою та винахідливості покупця не маю в принципі. Відправляю в той же день, якщо проплата і домовленість досягнуті до обіду, а як ні - на наступний день в рамках графіку мого відділення. Після отримання покупцем даю тиждень на випробування, щоб покупцю було спокійніше, після чого тема буде закрита.

Фото викладаю нижче, вони клікабельні. Якщо є потреба в додаткових фото - пишіть, зроблю по можливості. Револьвер буде викладений для продажу на інших форумах, порядок пріоритету строго по часу. Донецька та Луганська області мають менший пріоритет в зв*язку з потенційною нервотріпкою через прифронтовий статус - прохання не ображатися і віднестися з розумінням.
На фото револьвер не вичищений ідеально, бо перед фотографуванням стрельнув пару раз і не мав доступу до балістолу (не зміг найти в шафі) - прошу строго не судити. Якщо покупець побажає то вичищу перед відправкою (вже знайшов балістол :)).

e0d5300ff9c1t.jpg14e290016237t.jpg
7ebe3d353dddt.jpge868892846e2t.jpg
3b63927fa58bt.jpgf5cae2d3993at.jpg
69cb7e6d086at.jpg37597e0d92bct.jpg
c67dc0a08fa5t.jpg15dc42876aa3t.jpg
3edc9d98b1d3t.jpg86cb037f5feet.jpg

Сообщение отредактировал holdfast: 02 Сентябрь 2019 - 02:21

#2 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 22 Июль 2019 - 23:19

Опущу трохи ціну:
13000 - 5% = 12350
12350 - 5% =  11700 
Самих патронів, рахуйте, на грубу тисячку, плюс спідлоудер та підсилювач набоїв, плюс "гігієнічні" прибамбаси - по факту револьвер біля десятки виходить. Відпустки відпустками, а наступний такий може не скоро з*явитися в продажі ;)

Сообщение отредактировал holdfast: 29 Июль 2019 - 17:47

#3 рус7

рус7
  • Користувач
  • 5 сообщений

Отправлено 27 Июль 2019 - 20:12

Прошу предварительно в резерв до понедельника. С Уваж.

• holdfast это нравится

#4 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 27 Июль 2019 - 20:54

Прошу предварительно в резерв до понедельника. С Уваж.

Резерв не більше доби, але враховуючи неділю хай буде до понеділка до 18:00 за Вами.

#5 рус7

рус7
  • Користувач
  • 5 сообщений

Отправлено 29 Июль 2019 - 12:55

Резерв снял. С качеством товара и продавцом не связано. Удачной продажи. С Ув.

• holdfast это нравится

#6 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 14 Август 2019 - 14:05

Револьвер все ще шукає нового власника.

Актуальна ціна в першому повідомленні. Також прохання його уважно читати: там не просто так багато інформації вказано.

Трохи нервує, коли людина приходить в лічку і починає знову питатися те, що вже написано. Я би зрозумів, якби хотіли обговорити чи оспорити якийсь вказаний момент, так ні: задають запитання на які вже є відповідь в стартовому пості, ніби не читали тексту.

Дякую всім наперед за уважність та повагу до свого і мого часу.

Сообщение отредактировал holdfast: 14 Август 2019 - 14:05

#7 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 02 Сентябрь 2019 - 02:20

Револьвер все ще продається. Ціну заокруглю до 11500.

Далі зниження ціни не планується - поруч на форумах сплавні девайси з "правильними" каморами по 7-9 тисяч продають. Буду мати на совісті, якщо продам таку чудову річ по схожій ціні - хай вже краще в мене залишається, якщо не знайдеться цінителя.

І, так, обмін мене не цікавить в принципі, прошу не пропонувати. Тільки продаж в спосіб описаний в стартовому повідомленні. Дякую за прочитання.

#8 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2019 - 02:40

Нагадаю, в продажі. Ціна постом вище і в стартовому повідомленні теми.
По бажанні потенційного покупця додам до комплекту металічну коробку від віскаря, приблизно таку:
Скрытый текст

(Тільки коробку! Віскарь вже випитий, а стакани давно реквізитовані на роботу :mosking: )

Планував раніше з неї виготовити скриньку для зберігання револьвера, зробивши всередині форму з наповнювача (з типом не визначився, можливо щось з ізоляторних матеріалів слоями, типу ізолону). Руки не дійшли, може новий власник з прямими руками зацікавиться і реалізує. Виглядало би красиво, практично і по-ковбойському, думаю  :cowb:

#9 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2019 - 03:11

Якщо покупця не буде до обіду понеділка (~13:00 23.09) то коробка від "Джека" виключається з комплекту і він стане такий, як у першому повідомленні теми.

Ціна незмінна - 11500.

#10 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 02 Октябрь 2019 - 10:00

Револьвер в продажі.

Комплектація як в першому пості. Ціна та сама - 11500 грн.

#11 holdfast

holdfast
  • Користувач
  • 27 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2019 - 01:46

smile34.gif  В честь Дня Захисника України - зниження ціни до 10000 грн. Пропозиція дійсна до 23:59 14.10.2019default_flag.gif

Сообщение отредактировал holdfast: 14 Октябрь 2019 - 10:34

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных