Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Фотография

Наш ревклаб


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 44

Опрос: Наш ревклаб (16 пользователей проголосовало)

Варто піднімати ревклаб?

  1. Так (10 голосов [62.50%])

    Процент голосов: 62.50%

  2. Ні (1 голосов [6.25%])

    Процент голосов: 6.25%

  3. Мені це не цікаво (1 голосов [6.25%])

    Процент голосов: 6.25%

  4. Своя відповідь та ідея в коментар (1 голосов [6.25%])

    Процент голосов: 6.25%

  5. Флобер в нас остаточно вимер як клас не бачу сенсу (1 голосов [6.25%])

    Процент голосов: 6.25%

  6. Можливо приділити більше увагу пневматиці на форумі (2 голосов [12.50%])

    Процент голосов: 12.50%

Голосовать Гости не могут голосовать

#21 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 01 Август 2022 - 08:30

Мені подобався формат форуму. Навіть якщо фейсбук і прогресивніше але на форумі і теми посортовані і почитати можна було багато корисного.
  • Sasha41 это нравится
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#22 Arachi

Arachi
  • Головний адміністратор
  • 1 005 сообщений
  • ГородКиев

Отправлено 01 Август 2022 - 21:17

Мені подобався формат форуму. Навіть якщо фейсбук і прогресивніше але на форумі і теми посортовані і почитати можна було багато корисного.

К сожалению. посещаемость форума и тем говорит о  том, что посещается только барахолка.
Да и сейчас, говоря откровенно, не лучшее время для флобера. пачка патронов 1200-1500. 
Некоторое время мы проводили тренировки по обращению с оружием.
Но сейчас это как-то не востребовано



#23 Servi

Servi

    Головний модератор

  • Модератор
  • 6 490 сообщений
  • ГородUkraine, South - East

Отправлено 03 Август 2022 - 18:02

Время сейчас сложное у всех... Мало кто знал раньше, но я живу в городе "Н." , которому с 12 июля приходится очень не сладко... Но удивительное дело - уже четверо из моих знакомых приобрели за последние десять дней револьверы флобера... Более десяти владельцев такого вида револьверов за последнее время только из тех, кого я знаю...А скольких еще я не знаю...

Стрелками их назвать ещё рановато, но "лиха беда начало" ... Понемногу тренируются в одном из гаражей нашего АГК, помогаю им с базовыми навыками... Двое даже купили револьверы себе и жёнам...

И как слабая альтернатива для самообороны, но в основном - для базовых навыков обращения с оружием и победы над "страхом перед выстрелом"...

И еще интересная тенденция , начавшаяся незадолго до 24 февраля... Если раньше у нас был всего один "полноформатный" оружейный магазин и два - "пневмато-флоберные", то буквально перед войной их стало уже шесть, три из которых торгуют гладкоствольным, нарезным, травматическим оружием. И все шесть - пневматикой и револьверами флобера. Для города с населением немногим более 100 тыс. - более чем достаточно...

Кто-то нашёл форум и группу в ФБ нашего Клуба и начал изучать информацию сам, кто-то по моей подсказке... Но формат форума, в котором они в большинстве как читатели, понравился всем.

Да, ФБ более современен... Но это как библиотека и Гугл... В библиотеке - огромный массив знаний, к которым можно возвращаться, в Гугле - оперативная информация, по типу - "нашел-прочитал-забыл"...Что лучше в современном мире - сложно судить, разная форма информации - долговременная сохраненная база знаний и оперативная сводка...

Голосование запущено, результаты уже видны.

Скажу сразу - я не покидал свой пост, никуда из страны не уезжал и постоянно мониторил форум...

Останется и Форум, и группа в ФБ - хорошо.

Будет принято Администрацией на основании голосования другое решение - обсудим.


  • Arachi, MOROZOV_E_A и Sasha41 это нравится

"Сдаётся мне, джентльмены, это была… комедия." (с)

"...Только нет лекарства супротив свинца..." (с)

"Фанатизм никогда не дает окончательной победы. Фанатики могут победить — на первых порах. Но они никогда не удержат победы, потому что они устанут от самих себя.". (с)


#24 Arachi

Arachi
  • Головний адміністратор
  • 1 005 сообщений
  • ГородКиев

Отправлено 04 Август 2022 - 18:03

Единственное, что могу пообещать, что до конца этого года форум будет. 
Дальше не знаю. Сейчас все очень быстро меняется.


  • Servi это нравится

#25 Smoke.ua

Smoke.ua

    Скарбник клубу

  • Clubman
  • 426 сообщений
  • ГородКиЇв

Отправлено 07 Август 2022 - 09:32

Форум RC в свій час, в масовій своїй частині, став притулком для тих, хто:

-хотів визначитись, а чи потрібно це мені за, не вкладаючи великі кошти?

-отримати початкову інформацію чи навички, що до зброї, безкоштовно, або за невеликі гроші;

-згоден був на компроміс між дешевим пострілом і, практично, без будь яких обов'язків перед законом та малим калібром ;

- прагнув виділити (або мав) обмежені кошти на стрілецьке хобі;

Тобто, вартість пострілу і платоспроможність спільноти були однією з головних складових розвитку RC.

Ну і, звичайно, фронтир. Як же без нього.

ВІКІ каже "Фронтир (від англ. frontier — «кордон», «пограниччя») — територія на межі двох різних суспільств. Є перехідною зоною, яка, як правило, слабо інтегрована в державні структури та має динамічний характер, характеризована високою взаємодією різних, часто ворожих культур."

Так, ми і стали тим самим фронтиром на межі двох різних суспільств - збройового і беззбройного. Перехідною зоною, що ніяк не інтегрована в державну структуру - дозвільну. Мала місце і взаємодія з "ворожими культурами" типу "доросла зброя"  і "пневмат".)))

Але, маючи динамічний характер, під впливом об'єктивних обставин, цей товстенній канат перетворився на ниточку, яка от от порветься.

Звичайно, я б хотів, щоб форум існував, але для цього потрібні гроші. Гроші і в адміністрації на утримання форуму, і у членів спільноти ...


  • Arachi, Марципан и MOROZOV_E_A это нравится
Не шукай бою, він сам тебе знайде.

#26 Марципан

Марципан
  • Користувач
  • 366 сообщений
  • Городс. с. Галичини

Отправлено 07 Август 2022 - 14:51

Боюся. що із прийняттям закону про цивільну зброю, ця наша "ниточка " може взагалі обірватися ,  а не хотілося б.Хай би форум жив і розвивався. З повагою до всіх,  Марципан.



#27 Arachi

Arachi
  • Головний адміністратор
  • 1 005 сообщений
  • ГородКиев

Отправлено 07 Август 2022 - 17:19

Боюся. що із прийняттям закону про цивільну зброю, ця наша "ниточка " може взагалі обірватися ,  а не хотілося б.Хай би форум жив і розвивався. З повагою до всіх,  Марципан.

Револьвер клуб перейдет в другой формат. Но все же матчи с флобером имеют ряд преимуществ, в частности стоимость(тир не нужен)
По форуму отдельный разговор.  
Прикидывали вариант типа УАВЗ - статья и обсуждение+ барахолка в виде доски объявлений.

Основная причина - стоимость. Хотя стоимость дело такое, сам бы оплатил. Но в неделю 3-5 тем обновляются
 



#28 Metis

Metis
  • Користувач
  • 867 сообщений
  • ГородУкраина Северодонецк

Отправлено 24 Август 2022 - 12:20

Леді та Джентельмени, маю честь вітати вас з Днем незалежності України! А ще маю надію на нашу перемогу та повернення всих тимчасово втрачених територій! У тому числі і моїх рідних міст Лисичанська та Сєвєродонецька, бо вони без всякого сумніву теж Україна, яка зараз для кожного з нас понад усе!!! Зі Святом та до Перемоги!!!


  • Arachi, Марципан, MOROZOV_E_A и еще 1 это нравится
И кортики достав, забыв морской устав, они дрались как дети сатаны! Но, спор в Кейптауне решает браунинг...
Быстро едешь - раньше помрешь! Тихо едешь - вряд ли доедешь...Так иди, не трусь, пусть что будет, в путь! А что будет, после поймешь...
Как следует смажь оба кольта, винчестер как следует смажь и трогай в дорогу поскольку пришла тебе в голову блажь.
Мистер, а вы знаете на что способна винтовка генри в умелых руках?

#29 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 15 Декабрь 2022 - 22:35

Я собі залишив Екол 3» і сафарі спорт із револьверів.



А почав собі купляти дерінжери, і скажу шо не кімаром єдиним і ардесою. Є штукенціі набагато цікавіші, мощніші, і далеко не 4 чи 6зарядні. Колись може зберу усих по максимуму і головне що всі під флобер і можна законно тримати вдома чи будь куда перевозити на пострелушки



Колись тут робив енциклопедію але на жаль злетіли всі фотки.
Нову не роблю тему бо обмежена кількість мегабайт картинок котрі можна завантажити на сайт



А хостинг сьогодні є завтра десь ділось..
  • Марципан это нравится
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#30 Sasha41

Sasha41
  • Користувач
  • 195 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2022 - 10:22

А можно подивитись фото Ваших деррінжерів і решти іграшок?

#31 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2022 - 10:03

Все під флобер
Kimar
Ardessa
Arda
І ше арда під холостий 8мм
І колись буде арда міні-карабінчик флобер із складним прикладом(нема дудки шоб туда вставити)
Remington Derringer 2barrel -страйкбол грінгаз
Derringer Rex 3”
Derringer Rex 6”
Safari sport
Safari 431m
Ekol major револьвер 3”
Екол майор пістолет флобер(Європа картридж флобер)
Ше був сем ПТФ1, -жалію шо його продав коли було скрутно(український пістолет флобер із екола араш, фірма сем робила)
Colt mini-derringer
Derringer латунь з райберта від Starcin(вони його южанином називають)
Derringer тоже южанин якийсь кривий майстер з райберту робив геть неякісно, один з найменших.

Ніби все. Рекси на аватарці. Для плінкінга хватає. І подивитись тоже.


А поки тут хостинг нормальний не зроблять фотки не позакидую. Дирекція рішила шо форум майже здох і на фейсбуці їм сидіти проще і перспективніше

Сообщение отредактировал Big Boss: 23 Декабрь 2022 - 10:13

  • Sasha41 это нравится
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#32 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2022 - 10:09

На наступний рік є в планах мініатюрні репліки купити під пінфаєр скобу генрі, і пустинного орла. Може пару деринжерів.


Показали європейці дуже класні штучки, і дуже реалістично і воно під картридж 2мм pinfire. Жаль тільки шо дорого.

Після них і флоберів не захочеться. Пневмати всі шо були продав бо замахали балончики-резинки то глючить то травить то ше шось то балончик сходу не зажимається
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#33 Sasha41

Sasha41
  • Користувач
  • 195 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2022 - 16:08

Так згоден пневматика зі своїми балонами, резиновими ущільнювачами трохи напрягає ,залишив собі в колекції мр654 і іж38, решта вісім одиниць револьверів під Флобер.на даний час багато марок які виробляють револьвери під Флобер не завозять на наш ринок,немає в продажу Таурусів,Кор наганів,Вайрауха ,Альфи майже закінчились,Еколь арда,кімар дерінжер,війна нажаль ввела свої корективи

#34 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2022 - 23:05

Є люди які роблять кастом револьвери під флобер і покруче тауруса


Бачив копію North American arms.22 але флобер.


То арда даже рядом не валялась, дерінжери ті деякі шо взяв то по якості кімар далеко відстає, просто кайф тримати в руках.


Скоро зроблю свій сайт енциклопедію по дерінжерам - дам ссилку кому буде цікаво, там же буде і форум чисто по флоберам та пінфаєр 2мм.

Це якшо все буде добре, бо війна зараза часто вносит свої корективи
А дерінжер Шарпс 4ствольний це взагалі шик, кімар даже рядом не валявся. І знаю людину в якого є такий шарпс флобер і напевно в нього скоро буде скоба генрі флобер. Але не будем загадувати наперед
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#35 Sasha41

Sasha41
  • Користувач
  • 195 сообщений

Отправлено 25 Декабрь 2022 - 13:38

Велика різновидність деррінжерів 4 мм і 6 мм Флобер виробляється в Чехії , при нагоді обов'язково щось собі візьму в колекцію

#36 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 26 Декабрь 2022 - 09:28

Багато продається 4мм флобер


Або більші які перестволені(на гарячу посаджені чи може впресовані лайнери флобер)


Дуже класні штуки, навіть якшо даже лайнер від пневми.


Якшо на райберті ті майстри ше будуть їх робити то також придбаю
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#37 Sasha41

Sasha41
  • Користувач
  • 195 сообщений

Отправлено 29 Декабрь 2022 - 22:27

Чи плануєте на свої дерінджери з аватарки зробити дерев'яні накладки ?

#38 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 30 Декабрь 2022 - 10:25

Спочатку планував. А тепер задумався чи вони там треба взагалі.


Якби рукоятка була профрезерована як деррінжер ардесса то була б гостра необхідність



А так на чорний може маленькі покет колись поставлю а на великий повнорозмірну спортивну по зразку старинного або як ті шо я колись робив. Але зараз нема коли стати зробити. Або світла нема в гаражі або часу



Ось мої самі цікаві, як ви просили

Прикрепленные изображения

  • 1BA0E792-AA13-40ED-A167-A3AE5CBF142C.jpeg

Сообщение отредактировал Big Boss: 30 Декабрь 2022 - 10:26

<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#39 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 30 Декабрь 2022 - 10:30

А ше мені цей подобається. Хотів би ці три моделі

Та дерінжер Remington rider. Понятно шо лише флобер. Інші калібри крім пінфаєр мене не цікавлять. Шоб не було нічого незаконного.

Прикрепленные изображения

  • 644A27A5-F639-41B8-B007-C58436A962EB.jpeg
  • 34008B6D-1538-42F7-BB70-E2ED6FC4F367.jpeg
  • 9DEEE994-F206-4BE3-9BB2-63D47854779D.jpeg
  • 520C552D-5623-4D8B-B0E2-4D4656872379.jpeg
  • 1AB20DFC-0024-4CBA-A42E-F280B8D9DBE6.jpeg

<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер

#40 Big Boss

Big Boss
  • Користувач
  • 935 сообщений

Отправлено 30 Декабрь 2022 - 10:42

Кайф https://youtu.be/zsQfvlFFVB4
<p>накладки ручной работы на пистолеты и револьверы в наличии и под заказ

Куплю деррінжер




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных