Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club

Фотография

Днeвник кoвбoя


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 604

#601 Kramar

Kramar

  Старейшина

 • Адміністрaтор
 • 3 235 сообщений
 • ГородУкраина

Отправлено 14 Май 2019 - 14:34


Главное - не участие, главное - победа.

 

#602 Metis

Metis
 • Користувач
 • 585 сообщений
 • ГородУкраина Северодонецк

Отправлено 15 Май 2019 - 21:03

Мабуть уже скоро:  

У селі Грабівниця Старосамбірського району ми запропонували збудувати туристичне містечко, стилізоване під ковбойський Дикий Захід, але з українською бойківською автентикою. У цьому містечку туристи зможуть прокататися не тільки на конях та бричках, але й на ковбойському міні-поїзді. На базі цього містечка ми також плануємо розвивати кінний, пішохідний, велосипедний та гастрономічний туризм. Вже зараз розробляємо різноманітні туристичні маршрути : історичний – для ознайомлення з краєм і сусідніми селами, активний пригодницький, а також сільськогосподарський. На останньому маршруті туристів возитимуть на сироварню, пасіку, парники, пекарню, сушарню для овочів і фруктів, майстерню морозива тощо. На цих об’єктах відвідувачі побачать на власні очі, як виготовляться за старовинними технологіями та чи інша продукція, зможуть відвідати майстер-класи й продегустувати й купити натуральні продукти. Усі підприємства цього маршруту, насамперед сироварня та пекарня, мають бути не звичайними, а бойківськими, автентичними. Новий туристичний бренд COWBOYky, над створенням якого зараз працює вся наша громада, має поєднувати елементи побуту, традицій та архітектури бойків з елементами культури американських ковбоїв.

 

content_1456035_1508475.jpg

 

Ідея, безперечно, цікава, але далеко не за всі цікаві ідеї Євросоюз готовий виділяти по майже мільйону євро. У чому секрет?

- Насамперед треба сказати, що ми самі нічого б не зробили. Нашим партнером у створенні проекту виступили Західноукраїнський ресурсний центр, Новоміський орган самоорганізації населення «Горизонт», юридична компанія «Моріс Груп» та Львівська обласна державна адміністрація. Інший момент. Європейський союз виділяє на впровадження проекту 900 тис. євро, а ще 100 тис. євро має додати міська рада Нового Міста. Проте ми не обов’язково маємо платити живими грошима. Нашим внеском може стати земельна ділянка чи якісь роботи на цю суму.

Хто саме виділяє Новоміській ОТГ 900 тис. євро?

Наш проект реалізовується у межах ініціативи «Мери за економічне зростання». Це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала роботу у січні 2017 року у рамках Східного партнерства. Найперший постулат, який вона декларує: приватний сектор є ключовим рушієм економічного зростання і розвитку в усьому світі. Кошти нам виділяють лише на створення своєрідного технопарку під туристичний проект. Тобто на підведення до певної ділянки усіх необхідних комунікацій: світла, газу, каналізації, води тощо, а також на розробку відповідної технічної документації. Це має суттєво полегшити роботу інвестору, який згодом прийде на цю ділянку.

 

content_1456035_1508476.jpg

 

І вже є охочі?

- Так. В Україні чимало перспективних ділянок для розвитку туризму, але мало де у ці ділянки на старті місцева влада пропонує вкласти такі великі гроші. Ми ведемо переговори з кількома зацікавленими особами. Хочу зазначити, що присутність інвестора – обов’язкова умова виділення коштів. Він повинен збудувати готель та іншу туристичну інфраструктуру. А гроші Євросоюзу мають бути витрачені тільки на підготовку ділянки та на створення туристичних атракцій, таких як сироварня, пекарня, сушарка, пасіка, парники тощо.

Усіма цими атракціями теж згодом управлятимуть підприємці?

- На разі це питання обговорюється. Ці атракції можуть належати як комунальним підприємствам, так і кооперативам. Наприклад, сироварня цілком може належати молочному кооперативу, створену за прикладом Глибоцької ОТГ Чернівецької області. Оскільки найефективніше управління бізнес-одиницями забезпечує, власне, бізнес, я не виключаю можливості створення підприємства, у число засновників якого увійдуть той чи інший бізнесмен та наша міська рада.

 

content_1456035_1508473.jpg


И кортики достав, забыв морской устав, они дрались как дети сатаны! Но, спор в Кейптауне решает браунинг...
Быстро едешь - раньше помрешь! Тихо едешь - вряд ли доедешь...Так иди, не трусь, пусть что будет, в путь! А что будет, после поймешь...
Как следует смажь оба кольта, винчестер как следует смажь и трогай в дорогу поскольку пришла тебе в голову блажь.
Мистер, а вы знаете на что способна винтовка генри в умелых руках?

#603 Metis

Metis
 • Користувач
 • 585 сообщений
 • ГородУкраина Северодонецк

Отправлено Вчера, 20:18

Вот нашел старое (2014 г. объявление). Есть ли в этом рациональное зерно для Громов ?

Знакомый продает такой себе комплект для Нагана типа аля-Флобер. 
Состоит из стволика от пневматики, сделанного под резьбу Нагана, 17 картриджей (15 под еврокапсюль + 2 под Жевело, но при желании можно расточить под еврокапсюль)
В комплекте так же бонусом идут :
-одна гильза патрона Наган
-ММГ патрон Наган
Технически картридж представляет собой втулку, похожую на гильзу от патрона Нагана. С одной стороны вставляется капсюль, с другой пулька для пневматики. В качестве заряда используется заряд капсюля, который при срабатывании выталкивает пневматическую пульку, чем и похож по принципу действия на патрон Флобера.
 Картриджи вставляются в родной барабан Нагана. Так как стволик от пневматической винтовки, в нем присутствуют нарезы.
Цена - 1350грн.
В проблемные регионы не отправлю. Оставляю за собой право снять лот с продажи в любое время. Резерв не больше суток.

d77861dedc06.jpg

01dbaa03110a.jpg

d9381d83251a.jpg


И кортики достав, забыв морской устав, они дрались как дети сатаны! Но, спор в Кейптауне решает браунинг...
Быстро едешь - раньше помрешь! Тихо едешь - вряд ли доедешь...Так иди, не трусь, пусть что будет, в путь! А что будет, после поймешь...
Как следует смажь оба кольта, винчестер как следует смажь и трогай в дорогу поскольку пришла тебе в голову блажь.
Мистер, а вы знаете на что способна винтовка генри в умелых руках?

#604 smoke.ua

smoke.ua

  Скарбник клубу

 • Старійшина
 • 329 сообщений
 • ГородКиЇв

Отправлено Вчера, 23:01

Перш ніж шукати зерно, варто собі дати відповідь не питання -навіщо? Усвідомивши, що для кримінального впровадження таке удосконалення нічим не відрізняється від оригінального нагану, варто порахувати вартість спорядження набою. І тут різниця не значна.
Не шукай бою, він сам тебе знайде.

#605 smoke.ua

smoke.ua

  Скарбник клубу

 • Старійшина
 • 329 сообщений
 • ГородКиЇв

Отправлено Вчера, 23:07

Не договорив... Так навіщо вигадувати велосипед??? Для тренувань в стрільбі, краще оригінальні набої Флобера. А для тренувань в спорядженні, усвідомлюючи відповідальність, краще оригінал. Це не порада, а роздуми на задану тему... З повагою.
Не шукай бою, він сам тебе знайде.
Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных