Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Раздел помощи: Пошук


Функцією пошуку можна користуватися для швидкого пошуку у всіх областях співтовариства на основі введених ключових слів.

 

Швидкий пошук 

Ви можете почати швидкий пошук, набравши ключові слова у панелі швидкого пошуку у верхній частині будь-якої сторінки і натиснути кнопку "Пошук".

 

Додаткові параметри 

Якщо замість введення ключових слів в панелі швидкого пошуку, ви натисніть кнопку "Розширений пошук", ви побачите додаткові параметри пошуку.

 

Перший варіант, "Пошук за ключовими словами", де ви можете ввести ключові слова для пошуку.

 

Опція "Пошук по автору" може бути використаний для пошуку вмісту, пов'язаного з конкретним користувачем. Як тільки ви почнете вводити ім'я, ви побачите випадає з пропозицією імен користувачів, які ви можете вибрати.

 

Опція "Пошук за датою" дозволяє отримати результати між конкретними датами. Щоб вибрати дату, натисніть - це виклик календаря. Тут ви можете вибрати будь-яку дату і ваш вибір буде занесений в форму пошуку.

 

Опція "Пошук в розділі дозволяє обмежити результати вмістом одного або декількох форумів. Ви можете вибрати кілька варіантів, утримуючи натиснутою клавішу Ctrl (або CMD, якщо ви використовуєте Mac).

 

Ви можете залишити будь-яке з цих полів порожнім, однак ви повинні вказати принаймні один критерій пошуку при відправці форми. Після того як ви заповнили параметри, які потрібні, натисніть пошук .

 

Контекстний пошук 

Коли ви читаєте певну тему чи форум, ви помітите, що панель пошуку змінюється з "Форуми" на "Ця тема" - це дозволяє легко і швидко виконувати пошук по поточній темі форуму, або додатком.

 

Результати 

Після того як ви закінчили пошук на сторінці результатів з'являться вкладки - ви можете змінити вибрану закладку, щоб отримати результати для іншої області. Наприклад, для результатів у розділі "Форум" відкриються будь-які теми і повідомлення, які містять ключові слова пошуку, якщо ж натиснути на закладку «Користувачі» з'являться користувачі, які відповідають критеріям пошуку.

 

Ви можете змінити спосіб сортування результатів за релевантністю або дату, використовуючи опції у верхній частині сторінки результатів пошуку.

 

Ключові слова, які ви шукали будуть виділені .

 

Як тільки ви знайшли в результатах те, що шукали, ви можете натиснути на елемент, щоб відкрити сторінку. Якщо ви шукаєте теми або повідомлення, ви можете використовувати значок попереднього перегляду, щоб переглянути результати пошуку не покидаючи сторінки.