Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Раздел помощи: Вхід і вихід з форуму


Вхід в систему 

Після того як ви зареєструвалися, ви можете увійти в систему, натиснувши кнопку "Вхід" вгорі сторінки.

 

Тут, ви повинні ввести ваше ім'я користувача або адресу електронної пошти та пароль, який ви використовували при реєстрації. Якщо поставити галочку "Запам'ятати мене" вам не доведеться заповнювати форму, при наступних відвідинах форуму. Ця можливість може бути дуже корисною, але не слід її використовувати, якщо інші люди мають доступ до вашого комп'ютера або якщо Ви використовуєте комп'ютер в громадському місці.

 

Ви також можете приховати своє ім'я в списку онлайн-користувачів, поставивши галочку "Анонім". Адміністратори можуть бачити вас, якщо ви це зробите, проте інші користувачі не зможуть.

 

Коли ви будете готові, натисніть кнопку Увійти .

Після входу ви будете переміщені на сторінку, яку ви раніше переглядали.

 

Ви також можете побачити додаткові параметри входу, такі як Twitter або Facebook Connect. Якщо ці функції доступні, і ви хотіли б використовувати один з цих варіантів входу в систему, натисніть на відповідну кнопку та дотримуйтеся вказівок на екрані.

 

 

Забули пароль? 

Якщо ви забули свій пароль, ви можете натиснути кнопку "Я забув пароль" на сторінці входу поле пароля. Це приведе вас на сторінку, де ви можете ввести ваше ім'я користувача або адресу електронної пошти і ми надішлемо електронною поштою новий пароль, який ви можете використовувати посилання, щоб скинути пароль.

 

Зверніть увагу, що якщо ви заблокували свій аккаунт, ввівши неправильний пароль занадто багато раз, вам все одно потрібно, розблокувати обліковий запис, перш ніж ви зможете використовувати ваш новий пароль.

 

 

Вихід 

Для виходу натисніть кнопку "Вихід" у верхній частині екрана з будь-якої сторінки