Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Раздел помощи: Теми та Форуми


Перегляд Списку Форумів

 

На кореневій сторінці форуму, ви побачите список категорій та форумів. Ця сторінка називається список форумів.

 

Форуми розділені на категорії. Ви можете приховати будь-яку категорію натиснувши "-" у правому верхньому куті вікна категорії, і натиснути "+" розкрити її знову. При приховуванні категорія і все в ній містяться форуми будуть приховані і не будуть відображатися.

 

У кожного форуму є позначка, що показує, чи є в ньому непрочитані повідомлення.

Показує , що у форумі або його підфорумах є непрочитані повідомлення.

Показує, що всі прочитані повідомлення.

 - Спеціальний знак, що означає, що форум є посиланням.

 

 

Список Тем

Всередині кожного форуму є список тем. Так само як і форуми, теми маркуються значками у відповідності з прочитаними повідомленнями:

Звичайна теми з непрочитаними повідомленнями.

Тема, в якій ви берете участь і в якій немає нових повідомлень з вашого останнього візиту.

Тема, якій ви відповідали і є нові відповіді з вашого останнього візиту.

 

Особливі види Тим

Цей значок означає "Оголошення" теми-оголошення можна відповісти. Це просто новини або важлива інформація для прочитання.

 Так зазначається гаряча тема з великою кількістю відповідей.

Тема перенесена з іншого форуму.

Тема закрита, в неї більше не можна відповісти.

 

Щоб почати нову тему натисніть ". Ця опція доступна не для всіх форумів. У форумах, де ви не можете відкрити нову тему ви побачите відповідне повідомлення замість кнопки.

 

Щоб увійти в тему, просто натисніть на її назву.

 

Опції Сортування

Для зміни способу відображення тем скористайтесь опціями сортування в верхній частині форуму.

 

Кнопка Налаштувати дозволить вибрати тип тем для відображення: відкриті, гарячі, опитування і т. д.

Сортувати по - змінити порядок тем. За замовчуванням теми сортуються згідно з останнім повідомленням.

Часовий інтервал - ця опція дозволяє відобразити теми за певний проміжок часу.

 

 

Якщо теми не поміщаються на одній сторінці, тоді ви побачите кнопку "Завантажити наступні теми" внизу списку. Зліва від кнопки ви побачите кількість сторінок.

 

 

Перегляд Повідомлень

 

 

Зліва від кожного повідомлення є інформація про автора. 

 

Щоб переглянути додаткову інформацію про профіль користувача, наведіть вказівник на його ім'я. Ви зможете переглянути картку профілю не покидаючи тему. З форми картки ви можете швидко відправити особисте повідомлення, не покидаючи сторінку. Якщо вам потрібно переглянути повну сторінку профілю, то натисніть на ім'я користувача.

 

В картці також є кілька опцій для перегляду публікацій користувача. 

 

Нижче є кілька кнопок: додати у друзі, читати блог і перейти в галерею.

 

 

Під ім'ям користувача ви побачите його фото, звання і групу.

 

 

Репутація

Якщо система репутації включена, ви побачите опції оцінки в правому нижньому куті повідомлення. Ви також зможете побачити інші учасники оцінили дане повідомлення. Щоб дати повідомленням позитивну оцінку натисніть , а для негативної - . На деяких форумах включена репутація like-типу: Якщо ви натиснете на цей значок, то буде відображено, що вам "подобається" дане повідомлення, окуляри будуть додані автору повідомлення. Вам може бути дозволено ставити тільки позитивні або тільки негативні оцінки, а деяким користувачам ви не зможете поставити оцінок взагалі.

 

Відповідь

Щоб додати повідомлення в тему, прокрутіть сторінку до останнього повідомлення, і введіть відповідь у формі швидкої відповіді. 

 

Щоб процитувати інше повідомлення натисніть кнопку Відповісти під повідомленням або використовуйте опцію мульти-цитування. Мульти-цитата дозволяє вставити в ваш відповідь одразу кілька повідомлень. ..

 

 

Опції Повідомлення

Поруч з кнопкою відповіді і цитування знаходиться кнопка "Змінити" і "Видалити" для повідомлень. Якщо кнопки відображаються, значить ви можете використовувати їх для редагування або видалення повідомлення. Ці опції можуть зникнути через деякий час після відправлення повідомлення, у відповідності з налаштуваннями форуму.

 

 

Поділитися Темою

У нижній частині теми ви бачите панель "Поділитися", з набором посилань для відправки теми друзям через Twitter або Facebook, роздрук теми або збереження сторінки теми на локальний диск. Просто натисніть потрібну кнопку і дійте у відповідності з подальшими інструкціями.

 

Опитування

Деякі теми має прикріплені опитування. Якщо вам дозволено голосувати, ви побачите список питань і варіанти відповіді. Виберіть відповідь і натисніть Голосувати!, щоб додати свій голос. Після голосування ви зможете оцінити результати по блокам навпаки відповідей.

 

Вам може бути дозволено змінювати свою відповідь. Якщо це так, то ви побачите кнопку Видалити мій голос. Щоб змінити відповідь видаліть свій голос з опитування і проголосуйте знову.

 

Щоб побачити результати без голосування, натисніть кнопку Показати Результати. Якщо опитування відкритий, то ви зможете дізнатися хто за який пункт голосував, натиснувши кнопку "Перегляд" поряд з відповіддю.

 

Повідомлення

Ви можете підписатися на свої улюблені форуми чи теми, щоб отримувати повідомлення, коли з’являються нова тема або відповідь.

 

Щоб підписатись на тему чи форум, натисніть Підписатись. Вам потрібно буде вибрати частоту відправлення повідомлень. Праворуч від кнопки ви можете побачити скільки користувачів підписана на форум або тему.

 

Існує кілька типів повідомлень, і ви зможете вибрати один з них:

Негайно: Ви будете сповіщені негайно при появі нового повідомлення або теми.

Тільки коли не в онлайні: сповіщення буде відправлено тільки якщо ви не перебуваєте на форумі в момент появи нового повідомлення.

 

Щоденно: Вам буде надіслано повідомлення у вигляді щоденного дайджесту, що містить дані про всіх досліджуваних події за день.

Щотижня: Щотижневий дайджест.

 

 

Якщо ви хочете автоматично підписуватися на всі теми, на які відповідаєте, то налаштуйте цю опцію через панель управління. Просто включіть "показувати сповіщення на e-mail".

 

Ви можете скасувати підписку в налаштуваннях, чи повернувшись в тему і натиснувши "Припинити відстежувати".