Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Раздел помощи: Користувачі форуму


Список користувачів

Як і логічно припустити, список користувачів показує всіх користувачів, зареєстрованих на нашому форумі. Для переходу до списку користувачів, просто виберіть закладку "Користувачі" на будь-якій сторінці форуму.

 

За замовчуванням список користувачів показується в алфавітному порядку, однак, ви можете змінювати сортування списку і навіть виводити користувачів, які відповідають певним вимогам.

 

Додаткові фільтри

Для того, щоб знайти певного користувача необхідно скористатися опцією "Додаткові фільтри". Після натискання на цю кнопку, перед вами відкриється форма, де можна уточнити критерії пошуку. Ви повинні заповнити вас цікавлять поля і натиснути кнопку Застосувати фільтри.

 

Профіль користувача

Профіль користувача це централізоване місце, де можна подивитися всю інформацію про конкретного користувача, подивитися його теми, повідомлення, додавати користувачів у друзі і т. п. Для доступу до будь-якого профілю користувача необхідно натиснути на посилання з його ім'ям в будь-якій частині форуму.

 

Інформація про користувача

Тут зібрана вся інформація про конкретного користувача, до якої групи він належить, скільки у нього повідомлень, що він робить або робив на форумі.

 

Статус

Статус користувача. Якщо ви переглядаєте свій профіль ви можете змінити свій статус натиснувши кнопку Оновити.

 

Публікації

В центральній частині профілю ви можете побачити блок "Про мене", тут розташована вся інформація, яку повідомив про себе користувач. Так само поруч розташовані закладки, за допомогою яких ви можете подивитися які публікації залишив цей користувач на наших форумах. Зауважимо, що ви побачите не всі публікації, а тільки самі останні, для перегляду всіх публікацій, необхідно скористатися посиланням виведення всіх цікавлять вас публікацій.

 

Інформація

Персональна інформація користувача, а так само методи контакту з ним.

 

Друзі

Список друзів користувача.

 

Рейтинг

Ви можете оцінити користувача. Для цього скористайтесь шкалою, що містить зірочки. Якщо ви вже оцінили користувача, то ваша оцінка буде відображена на шкалі, однак, ви можете змінити у будь-який момент.