Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Раздел помощи: Відправка Повідомлень


Є дві версії редактора повідомлень: стандартний редактор і розширений редактор. Який з них використовувати, можна обрати в налаштуваннях. У розширеному редакторі, ви побачите, як буде виглядати повідомлення після відправки.

 

Кнопки панелі інструментів у будь-якому режимі схожі, і кожна кнопка описана нижче, зліва направо:

( Ця функція доступна тільки в розширеному редакторі) -. Дозволяє відключити всі засоби форматування використовуються в даний час

 (Ця функція доступна тільки в розширеному редакторі) - Показує HTML-код і дозволяє вводити текст у режимі HTML. Відзначимо, що деякі HTML-коди дозволені або не будуть збережені

Інші коди -.. Це меню містить всі бб-коди, які не мають своїх власних кнопок на панелі інструментів, таких, як абревіатури або спойлери < / li>

Шрифти - Це меню дозволяє встановити, шрифт вашого повідомлення

Розмір -. Дане меню дозволяє встановити розмір тексту < / li>

-. Дане меню дозволяє встановити колір тексту

< li> -. Це повторення останньої скасованої дії

 - Це скасування останнього дії

-. Це дозволяє зробити Текст жирним

-. Це дозволяє зробити текст курсивом < ;/ I>

-.. Це дозволяє зробити текст підкресленим,

-. Це дозволяє зробити текст закресленим

< , li> - Це дозволяє зробити текст нижнім індексом

- Це дозволяє зробити текст надрядковий індекс

- Початок неупорядкованого списку

-. Почати нумерований список

-.. Вставити смайл в повідомлення < / li>

-. Вставити посилання

- Вставити зображення

-. Вставити адресу електронної пошти

-.. Вставити цитату

-. Вставити код

 - Створити посилання на медіа-контент, такий як відео або пісню

-. Почати новий абзац. Цей символ також може бути використаний для створення багаторівневих списків

-. Вирівняти текст по лівому краю

-.. Вирівняти по правому краю

- Вирівняти по центру.

- Налаштування параметрів редактора, такі як повідомлення у вигляді звичайного тексту.

 

 

 

Опитування 

Залежно від того, де в співтоваристві ви відправляєте повідомлення, ви можете мати можливість додавати опитування, щоб інші користувачі могли голосувати. Тоді ви побачите кнопку " Управління Опитуванням ".

 

За бажанням можна ввести тему опитування у розділі "Опитування". Потім Ви можете встановити його в якості загального опитування. У загальних опитуваннях, всі учасники матимуть змогу бачити, хто голосував за який варіант.

 

Ви можете додати ваші запитання. Потім Ви повинні вибрати, чи дозволяти користувачам вибрати будь-яку кількість відповідей або тільки один. Для цього встановіть прапорець "Дозволити користувачам вибирати кілька відповідей?" .

 

Потім введіть можливі відповіді на питання в полях нижче. Щоб додати більше відповідей, натисніть кнопку "Додати варіант", або видалити відповідь, натисніть lt;img src='{style_image_url}/bullet_delete.png' />.

 

Щоб додати додаткові питання, натисніть кнопку "Додати питання".

 

Щоб видалити питання, натисніть кнопку "Видалити питання", або скасувати додавання опитування, натисніть кнопку " Закрити Форму ".

 

 

Опції повідомлення 

Залежно від того, де ви відправляєте повідомлення, ви можете бачити додаткові опції, включаючи свій підпис і багато іншого. Щоб переглянути і настроїти ці параметри, натисніть кнопку "Додаткові параметри", якщо вона доступна.

 

 

Вкладення 

Ви можете завантажити вкладення в повідомлення. Є два типи завантажувача: Завантажувач за замовчуванням і flash-завантажувач

 

Завантажувач за замовчуванням 

Цей завантажувач дозволяє завантажувати вкладення по одному за раз. Щоб почати, натисніть Choose File. З'явиться вікно для вибору файлу на вашому комп'ютері, який ви хочете прикріпити. Виберіть файл, який ви хочете завантажити.

 

Якщо ви передумаєте, ви можете натиснути Clear Selection, а потім вибрати інший файл.

 

Після того як ви вибрали потрібний файл, натисніть Прикріпити файл .

Якщо є які-небудь помилки завантаження файлу, ви отримаєте повідомлення про помилку, у протилежному випадку, ви побачите вкладення.

 

Flash-завантажувач 

Ви можете включити Flash-завантажувач з меню налаштувань. Коли ця функція увімкнена, ви зможете легко завантажувати декілька файлів одночасно.

 

Щоб почати, натисніть "Натисніть" прикріплювати файли . З'явиться вікно для вибору файлу або файлів на вашому комп'ютері. Виберіть файл або файли, які ви хочете завантажувати. Ви можете обрати більш ніж один файл за раз, натиснувши Ctrl (Windows) або Command (Mac) і клікаючи на файли.

 

Після того як ви вибрали ваші файли і натиснули "Відкрити", вони почнуть завантажуватися. Якщо є які-небудь помилки завантаження файлів, ви отримаєте повідомлення про помилку, у протилежному випадку, ви побачите вкладення.

 

Управління Вкладення 

Незалежно від того, який ви використовуєте завантажувач, коли файли завантажуються ви будете бачити їх на екрані. За замовчуванням, всі вкладення будуть додані в нижній частині повідомлення, однак, ви можете додати будь прихильності до певної частини вашого поста, натиснувши кнопку "Додати повідомлення" посилання.

 

Якщо ви хочете видалити вкладення, а він не з'являється в вашому пості, просто натисніть на посилання "Видалити".