Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Правила та положення форуму

Для дотримання порядку на форумі, підтримання зручної структури викладення матеріалів, забеспечення культури спілкування і взаємоповаги, на форумі http://revolverclub.org діє наступна система модерації: Модератори можуть редагувати, переносити і видаляти теми.
Для виділення їх повідомлень серед інших, використовується текст на зеленому фоні -

Повідомлення модератора

Повідомлення модератора для повідомлень


та на червоному фоні -

Попередження модератора

Попередження модератора для зауважень


При порушенні користувачем форуму чинних Правил, модератор може винести попередження і нарахувати встановлену кількість штрафних балів:
- за порушення пунктів першого розділу Правил - 3 штрафних бали на 10 днів;
- за порушення пунктів другого розділу Правил - 5 штрафних балів на 30 днів;
- за порушення пунктів третього розділу Правил - бан.
При досягненні 6 балів - на 3 дні обмежується доступ до форуму.
При досягненні 8 балів - доступ до форуму обмежується на 7 днів, а при 10 балах - на 14 днів.
Дії адміністрації Форума можуть бути оскаржені. Для цього слід направити приватне повідомлення з викладенням своєї скарги відповідній посадовій особі. Дії модераторів та керівників розділів можуть бути оскаржені головному адміністратору. Дії і рішення головного адміністратора оскарженню не підлягають.

1.1. Створення теми, яка не відповідає тематиці розділу.
1.2. Створення теми, яка є повторною з даного питання.
1.3. Флуд: використання форуму в якості чату; обговорення особистих тем, цікавих лише двом-трьом учасникам; флейм в тематичних розділах; створення безглуздих або малозмістовних повідомлень, в тому числі, що складаються з одних смайликів; завантаження файлів (у тому числі зображень), що не відносяться до теми, яка обговорюється. Офтопік: суттєве відхилення від первісної теми в процесі обговорення або підняття нової проблеми в темі, присвяченій іншому питанню.
1.4. Створення тем, що містять в заголовку чи підзаголовку безперервний текст (без пробілів між словами) або текст, що складається з ВЕЛИКИХ літер. Створення тем, що мають незмістовні назви, безглузді набори літер, символьні прикраси. Створення повідомлень, що містять безглузді набори літер, безперервний текст (без пробілів між словами) або текст, що складається з ВЕЛИКИХ літер.
1.5. Надмірне використання графічних смайликів, зловживання цитуванням раніше надісланих повідомлень (оверквотінг).
1.6. Публікація посилань на сайти, якщо вони безпосередньо не відносяться до обговорюваної теми.
1.7. Підміна посилань на статті та інші матеріали посиланнями на головну сторінку сайту.
1.8. Зловживання функціями зміни розміру та кольору шрифту.
1.9. Ігнорування копірайтів; публікація матеріалів, передрук яких заборонений.
1.10. Створення повідомлень на мовах, які не є офіційними мовами форуму; створення повідомлень російською або українською мовою англійськими літерами (транслітом).
1.11. Перешкоджання торгівлі: розміщення в темах, присвячених Купівлі-Продажу конкретного предмета, повідомлень, що перешкоджають торгівлі і при цьому не відносяться до теми, наприклад, обговорення загального рівня цін або попиту на відповідні товари, технічних характеристик не конкретного зразку, що продається, а всього виду товарів; порівняння лоту з іншими аналогічними тощо.
Підняття (АП) тем допускається не частіше, ніж 1 раз 3 дні(рахується по даті). Підняттям вважається будь-яке повідомлення автора теми, окрім постановки/зняття резерву та відповіді на запитання клієнта.
Не вважається позачерговим підняттям (АП) теми зниження ціни при продажу, якщо мінімальний крок зниження ціни становить не менше 5% від поточної вартості (або 5 грн., якщо ціна лота менше 100 грн.).Додавання фото та зміна складу або вартості лота до вичерпання 3 діб слід здійснювати шляхом редагування попереднього чи першого поста.
1.12.Привласнення собі функцій модератора або адміністрації форуму. Перевищення повноважень керівниками розділів.

2.1. Грубі, нецензурні вирази, образи в будь-якій формі, приниження честі та гідності учасників форуму чи третіх осіб, перехід на особистості, використання ніків учасників форуму в якості загальної назви, висміювання ніків.
2.2. Розпалювання ворожнечі, прояви дискримінації на підставі таких характеристик, як раса, національність, мова, походження, релігійні чи інші погляди і переконання, статева приналежність, орієнтація, зовнішність, уподобання тощо.
2.3. Погрози на адресу кого-небудь з учасників.
2.4. Заклики до порушення чинного законодавства України. Зокрема, обговорення діянь, що підпадають під дію ст. 263 Кримінального Кодексу України "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами".
2.5. Підрив репутації учасника (-ів) Форуму, а також репутації будь-якої організації, з використанням неперевіреної або завідомо неправдивої інформації.
2.6. Розміщення інформації порнографічного змісту, посилання і паролі до сайтів даної тематики.
2.7. Розміщення посилань на warez (крадене програмне забезпечення).
2.8. Створення декількох однакових або схожих тем в одному або в різних розділах. Створення декількох однакових або схожих повідомлень в одній або різних темах.
2.9. Відновлення відредагованих адміністрацією тем, повідомлень, підписів, аватарів, інформації про себе та інших особистих налаштувань.
2.10. Обговорення адміністрації Форуму та її дій в тематичних розділах.
2.11. Порушення правил інших інтернет-ресурсів від імені Клубу, його учасників та/або з використанням посилань на форум.
2.12. Створення тем та повідомлень на політичну, релігійну, етнічну тематику, що явно носять характер провокації і свідомо спричинюють конфлікт.
2.13. Порушення правил торгівлі: обман покупців, розміщення відверто неправдивої інформації в оголошеннях про продаж, розміщення оголошень про купівлю або продаж предметів, торгівля якими заборонена на форумі, торгівля предметами, що потрапляють під дію дозвільної системи, без вказівки про наявність (необхідність наявності) діючих дозволу на зброю та дозволу на його придбання, публікація оголошень про продаж без вказівки вартості лота, порушення основних положень правил розділу "Барахолка".

3.1. Спам
3.2. Мультиреєстрація - реєстрація однієї людини під кількома іменами.
3.3. Відправка повідомлень від імені іншого учасника Клубу без його відома.
3.4. Підробка ніків з метою введення в оману учасників Клубу, дискредитації будь-кого з учасників.
3.5. Несанкціоноване адміністрацією звернення від імені учасників Клубу в будь-які організації, органи влади, партії тощо.
3.6. Купівля-продаж нелегальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин, кримінальних переробок, пристосувань для самостійного пере спорядження набоїв для нарізної зброї і травматичних набоїв, стартових пістолетів і револьверів (або іншої зброї і предметів, призначених для подачі звукових сигналів за допомогою використання холостих патронів ...) будь-якого виробника, які не мають незнімної монолітної заглушки ствола і мають можливість пострілу нештатним боєприпасом (газовим або травматичним патроном), для якого ці пістолети / револьвери не призначені.