Перейти к содержимому

Revolver Club Правила Клуба · Помощь · Администрация
Логотип
Revolver Club


Об'яви по темі "Аксесуари та витратні матеріали до зброї"

Правила розділу Барахолка

[Адміністрація Форуму не є посередником в торгівлі. Адміністрація Форуму не несе відповідальності за сумлінність продавців та покупців та закликає всіх учасників проявляти обережність при торгівлі. При цьому Адміністрація залишає собі право без попередження видаляти теми, якщо виникають сумніви у порядності учасника чи при наявності пропозиції, що є неприпустимою з точки зору Адміністрації, з точки зору етики, суспільної моралі чи традицій Клуба.
 
Заборонено розміщення пропозицій, що порушують п.п. 2.4 та 3.6 Правил Форуму. Такі оголошення будуть видалятися Адміністрацією. Якщо пропозиція має відверто кримінальний характер, дані про неї будуть передані до МВС.
 
Продаж всіх предметів, що підпадають під дію дозвільної системи МВС України можливий лише в порядку, що встановлений діючими нормативними актами та законодавством України. Про наявність відповідної документації (діючого дозволу на зброю) продавець/покупець повинен вказати при створенні теми. Без цього предмет торгу буде вважатися кримінальним з усіма наслідками.
 
Покупець в обов’язковому порядку резервує покупку в темі (з можливим дублюванням в приватному повідомленні). За замовчанням – строк резерву одна доба (24 години). Можливість більш тривалого резерву погоджується з продавцем, про що повідомляється в темі. Після оплати – обов’язкове інформування в темі покупцем про перерахунок грошей на рахунок продавця (з можливим дублюванням в приватному повідомленні). При знятті резерву – повідомлення в темі Купівлі-Продажу, бажано з зазначенням причини такої дії (пов’язано чи не пов’язано з товаром/продавцем). 
 
Підняття (АП) тем допускається не частіше, ніж 1 раз 3 дні(рахується по даті). Підняттям вважається будь-яке повідомлення автора теми, окрім постановки/зняття резерву та відповіді на запитання клієнта.
Не вважається позачерговим підняттям (АП) теми зниження ціни при продажу, якщо мінімальний крок зниження ціни становить не менше 5% від поточної вартості (або 5 грн., якщо ціна лота менше 100 грн.).
Додавання фото та зміна складу або вартості лота до вичерпання 3 діб слід здійснювати шляхом редагування попереднього чи першого поста.
 
Зазначення ціни лота обов’язкове. Наявність фото лота в темі бажане.
З метою покращення користування Форумом, Адміністрація просить авторів тем, що втратили актуальність (лот проданий/куплений, зміна намірів) своєчасно повідомляти про це в темі.


Кожен  Clubman RC має право на 1 закріплену тему в кожному розділі Барахолки, якщо кількість закріплених тем в розділі не превищує 5


  • Необходима авторизация для ответа в тему
  Название темы Автор Статистика Последнее сообщение

  • Необходима авторизация для ответа в тему